Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Data wylotu 0
Ilość noclegów 0
Wyżywienie 0
Rodzaj pokoju 0
Biuro podróży 0
Linia lotnicza 0
Powiększ mapę +
Inne lotniska
Wszystkie lotniska
od 13 882 Kč od 483 € od 2 222 zł od 166 090 Ft
  • Filtrować:
Filtrować 0
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 05.05 - 12.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    16 785 Kč 584 € 2 687 zł 200 821 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
05.05.2020
12:20 Lipsk
4h 25min
Non stop
05.05.2020
16:45 Hurghada
Lot powrotny
12.05.2020
17:45 Hurghada
4h 55min
Non stop
12.05.2020
22:40 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 23.05 - 30.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    16 928 Kč 589 € 2 710 zł 202 540 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
23.05.2020
12:40 Lipsk
4h 30min
Non stop
23.05.2020
17:10 Hurghada
Lot powrotny
30.05.2020
18:10 Hurghada
4h 50min
Non stop
30.05.2020
23:00 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 02.05 - 09.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    17 532 Kč 610 € 2 806 zł 209 761 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
02.05.2020
12:40 Lipsk
4h 30min
Non stop
02.05.2020
17:10 Hurghada
Lot powrotny
09.05.2020
18:10 Hurghada
4h 50min
Non stop
09.05.2020
23:00 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 09.05 - 16.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    17 532 Kč 610 € 2 806 zł 209 761 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
09.05.2020
12:40 Lipsk
4h 30min
Non stop
09.05.2020
17:10 Hurghada
Lot powrotny
16.05.2020
18:10 Hurghada
4h 50min
Non stop
16.05.2020
23:00 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 16.05 - 23.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    17 819 Kč 620 € 2 852 zł 213 200 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
16.05.2020
12:40 Lipsk
4h 30min
Non stop
16.05.2020
17:10 Hurghada
Lot powrotny
23.05.2020
18:10 Hurghada
4h 50min
Non stop
23.05.2020
23:00 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 23.05 - 30.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    18 107 Kč 630 € 2 898 zł 216 639 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
23.05.2020
12:40 Lipsk
4h 30min
Non stop
23.05.2020
17:10 Hurghada
Lot powrotny
30.05.2020
18:10 Hurghada
4h 50min
Non stop
30.05.2020
23:00 Lipsk
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 07.05 - 14.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    18 193 Kč 633 € 2 912 zł 217 670 Ft
  • Sprawdź cenę
Poznań
Wylot
07.05.2020
10:40 Poznań
4h 20min
Non stop
07.05.2020
15:00 Hurghada
Lot powrotny
14.05.2020
05:00 Hurghada
4h 40min
Non stop
14.05.2020
09:40 Poznań
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 14.05 - 21.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    18 193 Kč 633 € 2 912 zł 217 670 Ft
  • Sprawdź cenę
Poznań
Wylot
14.05.2020
10:40 Poznań
4h 20min
Non stop
14.05.2020
15:00 Hurghada
Lot powrotny
21.05.2020
05:00 Hurghada
4h 40min
Non stop
21.05.2020
09:40 Poznań
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 21.05 - 28.05
  • 7 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    18 193 Kč 633 € 2 912 zł 217 670 Ft
  • Sprawdź cenę
Poznań
Wylot
21.05.2020
10:40 Poznań
4h 20min
Non stop
21.05.2020
15:00 Hurghada
Lot powrotny
28.05.2020
05:00 Hurghada
4h 40min
Non stop
28.05.2020
09:40 Poznań
Proszę czekać

Właśnie sprawdzamy dostępność terminu u biura podróży.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenie danych, jakość i dyskrecję.

Wycieczka jest wysprzedana

Przepraszamy, ale wycieczka już nie jest w podanym terminie dostępna. Prosimy wybrać inny termin.

Błąd weryfikacji

Przepraszamy, ale nie udało się weryfikować wycieczkę, spróbuj ponownie później.

  • 04.05 - 12.05
  • 8 nocy
  • All inclusive
  • koszt za osobę
    19 026 Kč 662 € 3 046 zł 227 642 Ft
  • Sprawdź cenę
Lipsk
Wylot
04.05.2020
06:00 Lipsk
4h 30min
Non stop
04.05.2020
10:30 Hurghada
Lot powrotny
12.05.2020
17:45 Hurghada
4h 55min
Non stop
12.05.2020
22:40 Lipsk
  • Ustawienie Twojego
    wyszukiwania wycieczki:
  • Termin wycieczki
  • Długość pobytu
  • Liczba osób
  • Wyżywienie
  • Miejsce odlotu
  • Zmienić wyszukiwanie
Proszę podać datę powrotu

Najwcześniej

Najpóźniej

Najwcześniej:
Najpóźniej:

Potwierdź

Gotowe

Wybierz liczbę osób

Dorosły
dorośli
Dzieci
dzieci
Tylko biura podróży oferujące rabat dla dzieci. Ewentualny rabat znajdziesz w detalu hotelu po sprawdzeniu ceny obok konkretnego terminu.
Wiek dzieci
lata
Proszę podać wiek dziecka w dzień powrotu.

Potwierdź

Jak wyszukać zamówienie dla 4 osób?

Poszukujesz zakwaterowanie w jednym wspólnym pokoju?

Wybierz opcję "4 osoby" i kontynuuj wyszukiwanie

Podróżujesz w 2 parach i poszukujesz zakwaterowanie w 2 osobnych pokojach?

Wybierz opcję "2 osoby". Kolejne 2 osoby zostaną automatycznie dodane w podsumowaniu zamównienia. Po złożeniu nieobowiązującego zamówienia sprawdzimy dostępność biletów oraz pokoi dla wszystkich wybranych osób.

Dodaj podróżujących
Szukaj:

W ten sposób ustawiona wyszukiwarka pokaże przede wszystkim oferty z bezpośrednimi przelotami bez przesiadek. Loty bezpośrednie mogą jednak zawierać międzylądowanie. Rzeczywiste czasy przelotów zostaną wyświetlone w formularzu podsumującym zamówienie.
Według :

50%
66%
83%
przeciętny
dobry
świetny

Gotowe

wybierz wszystko anuluj wszystko

Tylko biura podróży oferujące rabat dla dzieci. Ewentualny rabat znajdziesz w detalu hotelu po sprawdzeniu ceny obok konkretnego terminu.

Gotowe

Wymagania specjalne:

Plaża

Rodzina

18+

Wellness

Wyposażenie hotelu

Sport

Gotowe

W ten sposób ustawiona wyszukiwarka pokaże przede wszystkim oferty z bezpośrednimi przelotami bez przesiadek. Loty bezpośrednie mogą jednak zawierać międzylądowanie. Rzeczywiste czasy przelotów zostaną wyświetlone w formularzu podsumującym zamówienie.

Jak wyszukać oraz zamówić %d osobę?

Podaj liczbę osób do pierwszego pokoju. Pozostałe osoby można uzupełnić w formularzu zamówienia.
Po złożeniu nieobowiązującego zamówienia sprawdzimy dostępność wolnych miejsc oraz pokoi dla wszystkich osób.

Liczba osób w jednym pokoju
dorośli
dzieci
Skasuj
Potwierdź

Dlaczego wybrać Airstop