Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Odległość z Warszawy Odległość od wybranej miejscowości
Czas podróży
Z online rezerwacją za najkorzystniejszą cenę. Oszczędzisz na parkingu dowiedz się więcej

Berlin Tegel

Lotnisko Berlin – Tegel znajduje się w dzielnicy Tegel, odległej 8 km na północny zachód od centrum Berlina. Głównym terminalem jest terminal A. Najczęściejszymi liniami lotniczymi w Teglu są Lufthansa, Air Berlin oraz TUIfly.

oficjalna strona lotniska 
  • Korzystny parking
  • O lotnisku

Parking obok lotniska – online rezerwacja

 

 

Najkorzystniejszą taryfę parkingu podczas pobytu na wczasach oferuje agencja Holiday Extras GmbH. Transfer z parkingu na lotnisko oraz z powrotem załatwiają shuttle-busy. Możliwe jest również wybrać zakwaterowanie na 1 noc plus parking podczas całego pobytu na wczasach. Po zarezerwowaniu parkingu wystarczy wydrukować potwierdzenie oraz zabrać go ze sobą. Transfer z parkingu na lotnisko trwa ok. 5 – 15 minut.

Lotnisko Berlin – Tegel znajduje się pomiędzy dzielnicami Spandau oraz Reinickendorf. Od północy trasa dojazdu na lotnisko prowadzi bezpośrednio autostradą A111. Ta sama autostrada A111 jest też bezpośrednio połączona z obwodnicą Berliner Ring A10, z której zjechać należy na skrzyżowaniu autostrad "Kreuz Oranienburg". Na lotnisko Tegel można optymalnie dojechać praktycznie ze wszystkich kierunków. Z kierunku południowego oraz wyruszając z centrum Berlina najkorzystniej jest pojechać najpierw autostradą miejską A100, która łączy się z autostradą A111. Osoby jadące z kierunku Poczdamu korzystają z autostrady A115, która łączy się z aurostradą miejską prowadzącą także w kierunku portu lotniczego Tegel.

Lokacja i odległość
11 km na północny zachód od Berlina

Dane GPS
52.559686, 13.287711

Adres
Flughafen Berlin-Tegel
Flughafen Tegel
D-13405 Berlin

Dlaczego wybrać Airstop