Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Thomas Cook XTOR

Biuro podróży Thomas Individual X jest w dziedzinie ruchu turystycznego drugim największym koncernem w Europie i w skali światowej zajmuje 3. miejsce. Dzięki gęstej sieci 4 000 filii zaopiekuje się co roku 13 milionem klientów. Niesie imię na cześć swojego założyciela, który zasłużył się w dla rozwoju turyzmu w Szwajcarji. Zgodnie z trendem rozwija współcześnie swój biznes w kierunku e-commerce . Jest filią – córką firmy Karstadt - Quelle i zjednocza firmy Neckermann, Bucher Reisen a Condor.

Thomas Cook organizuje klasyczne atrakcyjne cenowo wycieczki, ale również możliwość indywidualnego planowania wczasów. Do ulubionych destynacji należą Wyspy Kanaryjskie  Balearskie, Turcja, Egipt, Grecja i wyspy greckie, Hiszpania, Włochy, Malta, Tunezja, ale również dalekie kraje Azji jak Tajlandia, Sri Lanka, egzotyczne kraje Afryki – Kenia, Gambia, Tanzania, Karaiby (Jamajka, Tobago, Grenada, Barbados, Isla Margarita),Kuba, Meksyk, Brazylia, Panama, Kostaryka, wyspy na Oceanie Spokojnym – Malediwy, Szeszely, Mauritius.

Specjalnością Thomas Cook Reisen jest niezależna oferta zakwaterowania z pojemnością 73.000 łóżek na całym świecie z zagwarantowaniem transferu z lotniska do hotelu i z powrotem. Oferuje również kompleksowe sportowe i wellness programy. Dla swoich klientów ma Thomas Cook Reisen zawsze przygotowane coś na dodatek – usługę Zug zum Flug (darmowy transport kolejowy na niemieckie lotniska), rezervację najładniejszych pokoi w hotelach, prezenty na przywitanie, miłe niespodzianki w ciągu pobytu…

THOMAS COOK Individual X AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Thomas Cook  <<<


Poprzednie Następne