Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Neckermann XNER

Biuro Neckermann Reisen zostało założone już w 1962r. jako część składowa Quelle, kierując się hasłem „podróże dla każdego“. Neckermann XNEC jest od 2001r. częścią składową Thomas Cook Group i oferuje zakwaterowanie na całym świecie. Thomas Cook był australijskim wydawcą, który jako pierwszy na świecie, zdołał zorganizować wycieczkę w cenie jednego szylinga na osobę. W wycieczce, która odbyła się 5 czerwca 1841r. wzięło udział ponad 500 osób. W następnym roku Cook oferował już rejsy po Nilu i wycieczki poznawcze do Ziemi Świętej. Obecnie firma liczy ponad 22000 pracowników a w ciągu roku obsłuży ponad 20 milionów podróżnych. Posiada takie sieci hoteli jak Sentido, Smartline, SunConnect czy Casa Cook. Thomas Cook Group to obecnie drugi największy organizator wyjazdów turystycznych nie tylko w Niemczech, ale również w skali całego świata.  Biuro ma filie w Austrii, Francji, Szwajcarii, Belgii i Holandii.

Mogą Państwo korzystać z luksusu w USA, rozsmakować się w białych rumach na Kubie i pić Tequillę w Cancunie.  Neckermann to zawsze sprawdzony towarzysz podróży. Do ulubionych miejsc klientów biura należy Morze Śródziemne. Znajduje się ono w szerokiej ofercie wyjazdów do Bułgarii, Grecji, Chorwacji i Hiszpanii. Biuro oferuje środkowy segment ofert wyjazdów i ma bogatą ofertę  wyjazdów rodzinnych, których celem mogą być również Niemcy albo Czechy. Mogą Państwo też wyjechać do ulubionych parków zabaw na terenie całej Europy, takich jak Europa park, Tropical Island i Legoland. Firma może oczywiście dostosować podróż do Państwa wymogów. Nieważne, czy będą Państwo korzystać z klasycznego wyjazdu, czy last minute. Z Neckermann Reisen mają Państwo pewność, że będzie to doskonale zorganizowany wyjazd, który zrealizuje każde Państwa życzenie.

Neckermann/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Neckermann XNER  <<<


Poprzednie Następne