Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Neckermann

Biuro Neckermann Reisen zostało założone już w 1962r. jako część składowa Neckermann, kierując się hasłem „podróże dla każdego“. Neckermann Reisen jest od 2001r. częścią składową Thomas Cook Group. Thomas Cook był australijskim wydawcą, który jako pierwszy na świecie, zdołał zorganizować wycieczkę w cenie jednego szylinga na osobę. W wycieczce, która odbyła się 5 czerwca 1841r. wzięło udział ponad 500 osób. W następnym roku Cook oferował już rejsy po Nilu i wycieczki poznawcze do Ziemi Świętej. Obecnie firma liczy ponad 22000 pracowników a w ciągu roku obsłuży ponad 20 milionów podróżnych. Posiada takie sieci hoteli jak Sentido, Smartline, SunConnect czy Casa Cook. Thomas Cook Group to obecnie drugi największy organizator wyjazdów turystycznych nie tylko w Niemczech, ale również w skali całego świata.  Biuro ma filie w Austrii, Francji, Szwajcarii, Belgii i Holandii.

Mogą Państwo korzystać z luksusu w USA, rozsmakować się w białych rumach na Kubie i pić Tequillę w Cancunie.  Neckermann to zawsze sprawdzony towarzysz podróży. Do ulubionych miejsc klientów biura należy Morze Śródziemne. Znajduje się ono w szerokiej ofercie wyjazdów do Bułgarii, Grecji, Chorwacji i Hiszpanii. Biuro oferuje środkowy segment ofert wyjazdów i ma bogatą ofertę  wyjazdów rodzinnych, których celem mogą być również Niemcy albo Czechy. Mogą Państwo też wyjechać do ulubionych parków zabaw na terenie całej Europy, takich jak Europa park, Tropical Island i Legoland. Firma może oczywiście dostosować podróż do Państwa wymogów. Nieważne, czy będą Państwo korzystać z klasycznego wyjazdu, czy last minute. Z Neckermann Reisen mają Państwo pewność, że będzie to doskonale zorganizowany wyjazd, który zrealizuje każde Państwa życzenie. 

Neckermann/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Neckermann  <<<


Poprzednie Następne