Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

ITT

Firma ITT Reisen została założona przed 20 laty w niemieckim Düsseldorfie. Jej działalność koncentruje się na podróżach do Turcji. W miejscach docelowych ma swoje agencje turystyczne, których doskonale wyszkolony personel zatroszczy się na miejscu o to, żeby wszyscy klienci byli w stu procentach zadowoleni.  ITT Reisen to korzystne ceny z pierwszorzędnymi usługami. Od 2006r. oferują również tzw. „kamienie budowlane”. Z nich mają Państwo możliwość wytworzyć indywidualną podróż  zgodnie ze swoimi życzeniami i wymogami. Mogą Państwo wybrać wszystko z czego chcą skorzystać – od lotu, transferu, hotelu aż po wynajem samochodu. Wszystko zależy od Państwa preferencji.
Na przykład w ofercie Family Pur są świetne propozycje dla całej rodziny oraz specjalnie stworzone wycieczki dla rodzin z dziećmi. W ofercie z wycieczkami mogą Państwo sworzyć całkowicie indywidualną własną wycieczkę, która odpowiada Państwa wymogom.

W ostatnim czasie ITT rozszerzyła swoją ofertę –od wycieczek do Turcji po podróże do całego świata. Mogą Państwo skorzystać z weekendowych zakupów w Paryżu,  kąpieli morskich na Karaibach, snoorkowania w Morzu Czerwonym albo przechadzania się ulicami zapierającego dech w piersiach Nowego Jorku. Z ITT Welness mają Państwo możliwość wyboru z szerokiej oferty  pobytów uzdrowiskowych, które zatroszczą się o Państwa relaks. 

ITT oferuje szeroką gamę wyjazdów first minute w świetnych cenach.  W swojej ofercie ma również wycieczki oraz last minute pobyty w korzystnych cenach. Dzięki możliwości zindywidualizowania wycieczki zostanie wzięte pod uwagę każde Państwa życzenie. ITT oferuje swoim klientom doskonale zorganizowane wycieczki w przyjemnych cenach. 

ITT GmbH
Oststrasse 115
DE-40210 Düsseldorf
Tel.:+49 (0)211- 386 90 - 400
E-Mail: service@sunitt.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży ITT  <<<


Poprzednie Następne