Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

GoBucher!

GoBucher Reisen jest członkiem Thomas Cook Group. Jego biura zostały otwarte w 1990r. a jedenaście lat później stały się częścią składową Thomas Cook. Do tej grupy należy również Neckerman Reisen, Thomas Cook Reisen oraz znana niemiecka spółka lotnicza  Condor. Firma ma siedziby w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Rosji i Belgii.

Założycielem Thomas Cook Group był Thomas Cook. Jako pierwszy na świecie zorganizował wycieczkę, która odbyła się w 1841r. Jego wycieczki na terenie Wielkiej Brytanii były bardzo popularne, a więc już dwa lata później zorganizował rejsy wycieczkowe po Nilu i wycieczki poznawcze do Ziemi Świętej. W dniu dzisiejszym firma jest drugim największym sprzedawcą wyjazdów w skali świata i równocześnie drugim największym sprzedawcą wyjazdów w Niemczech. Bucher Reisen jako spółka-córka ściśle współpracuje z biurami Thomas Cook. Dzięki temu może codziennie z 4 milionów ofert podróży zestawić listę najtańszych last minute pod kątem hoteli i lotów. Rocznie z jej usług korzysta ponad 20 milionów klientów a jej roczny obrót wynosi ponad 9,43 miliard Euro. Jest również właścicielem ulubionej sieci hoteli Sentido, Smartline, SunConnect i Casa Cook.

Z Bucher Reisen można podróżować po całym świecie. Biuro ma w ofercie ponad 200 przepięknych miejsc z całego świata. Mogą się Państwo zrelaksować w luksusowych hotelach SPA albo spontanicznie wyruszyć na weekend do jednej ze światowych metropolii. Również dla rodzin ma Bucher Reisen świetne oferty.  Skupia się również na wyjazdach last minute, które mogą Państwo zamówić nawet dzień przed odjazdem. Tak więc jest ono idealnym partnerem dla spontanicznych podróży.  Nie ważne, czy wybiorą Państwo klasyczną wycieczkę czy last minute. Bucher Reisen będzie zawsze niezawodnym partnerem podróży. Wśród najbardziej ulubionych miejsc jest Majorka, Wyspy Kanarajskie, Grecja i Turcja

Bucher Reisen GmbH
Düsseldorfer Straße 83
40667 Meerbusch
Tel.:+49 (0)2132 / 9308-0
E-Mail:service@bucher-reisen.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży GoBucher Reisen  <<<


Poprzednie Następne