Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Öger Tours

Biuro Öger Tours istnieje na rynku niemieckim od 1969r. Na początku oferowało jeszcze podróże do Turcji i stało się niebawem najbardziej ulubionym organizatorem wycieczek w swoim zakresie i wkrótce zyskało dobre imię jeśli chodzi o wyjazdy do  krajów Orientu. W 2010r. zostało kupione przez spółkę Thomas Cook AG, do której należą również biura podróży DER Tours, Neckerman Reisen i Bucher Reisen. Razem tworzą drugiego największego organizatora wyjazdów turystycznych na świecie. Jako pierwsi organizowali również bezpośrednie loty z Hamburku do Istanbułu. Już od 1990r. firma oferuje również bezpośrednie wyjazdy do Egiptu, Tunezji i na Kubę. Od 2008r. biuro ma roczny obrót w wysokości 722 milionów Euro, rocznie podróżuje z nim ponad 1,5 miliona klientów. Siedziba firmy znajduje się w dalszym ciągu w Hamburgu.

Thomas Cook był australijskim wydawcą, który jako pierwszy na świecie, zdołał zorganizować wycieczkę w cenie jednego szylinga na osobę. W wycieczce, która odbyła się 5 czerwca 1841r. wzięło udział ponad 500 osób. W następnym roku Cook oferował już rejsy po Nilu oraz wycieczki poznawcze do Ziemi Świętej. Obecnie firma liczy ponad 22000 pracowników a w ciągu roku obsłuży ponad 20 milionów podróżnych. Posiada takie sieci hoteli jak Sentido, Smartline, SunConnect i Casa Cook.

Thomas Cook Group to obecnie drugi największy organizator wyjazdów turystycznych nie tylko w Niemczech, ale również w skali całego świata. Ma filie w Austrii, Francji, Szwajcarii, Belgii i Holandii.

Dla Państwa podróży do Turcji jest Öger Tours właściwym partnerem. Ma długoletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do Turcji oraz do takich miejsc jak Kenia, Madera, Tajlandia, KubaDominikana.

Öger Tours/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Öger Tours  <<<


Poprzednie Następne