Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

1-2-Fly

1-2-Fly to produkt firmy TUI, który specjalizuje się w sprzedaży fantastycznie tanich wyjazdów last minute, które mogą Państwo wybierać z szerokiej gamy ofert turystycznych w konkurencyjnie niskich cenach.

Biuro turystyczne TUI posiada ponad 300 hoteli, które dysponują ponad 210 000 łóżek w ponad 30 krajach na świecie. Do tego dochodzą własne sieci hoteli, takie jak TUI Blue, Robinson Hotels lub RIU Hotels. Jest też właścicielem różnych linii lotniczych i 14 statków oceanicznych, które należą do TUI Cruises lub do Thompson Reisen. Firma ukierunkowana jest na wycieczki, natomiast ich spółki-córki 1-2-Fly i Discount Travel oferują korzystne cenowo last minute. Firma 1-2-Fly została założona w 1996r. a od 2006r. jest członkiem TUI Deutschland.

1-2-Fly oferuje Państwu bardzo korzystne wyjazdy Last Minute jak i cenowo dostępne wycieczki. Klientami docelowymi są młodzi ludzie oraz rodziny z dziećmi, biuro podróży oferuje bardzo dostępne ceny, opiekunki do dzieci, zajęcia dla dzieci z animatorem, program dla dorosłych oraz hotele odpowiednie dla rodzin. Mogą Państwo podróżować swoim własnym samochodem albo mogą Państwo w korzystniejszych cenach dojechać na lotnisko pociągiem. Wśród najbardziej popularnych krajów znajdują się: Egipt, Portugalia, Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Tunezja i Turcja. Jeśli zainteresowani są Państwo egzotyką, mogą Państwo skorzystać ze wspaniałych cen i odwiedzić Kubę, Dominikanę, czy Kenię.

Jeśli szukają Państwo biura podróży, które oferuje last minute we wspaniałych cenach z usługami pięciogwiazdkowymi, to 1-2-Fly jest idealnym rozwiązaniem.

1-2-Fly TUI Deutschland GmbH
Karl-Weichert-Allee 23
Hannover DE-30625
Tel.: +49 (0)511-56780100
E-Mail: internet.service@1-2-FLY.com

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży 1-2-Fly  <<<


Poprzednie Następne